Nejvíce sledované účty umělců a osobností na Twitteru (celosvětově) *

Na samém vrcholku žebříčků největších účtu na Twitteru se tradičně vyskytují hlavně umělci a osobnosti (byť tu osobnost v první dvacítce hlavně představuje pouze Barack Obama). Nepřekvapí, že dlouho dobu byl jedničkou Justin Bieber. Ae dobrá zpráva je, že před nedávném ho na druhé místo odsunula Katy Perry.

TIP: Níže uvedený žebříček je z roku 2014 a nebude aktualizován, vše se přestěhovalo na @365tipů do Nejsledovanější účty značek na celosvětovém Twitteru a Nejsledovanější účty celebrit na celosvětovém Twitteru

Pokud jste ještě nepotkali twitaholic.com, tak to napravte. Jedna z mála služeb, kde je možné získat žebříček největších (nejsledovanějších) účtu na celosvětovém Twitteru. Samozřejmě může něco chybět, stejně jako je tomu třeba u žebříčků vycházející z www.klaboseni.cz nebo www.zoomsphere.com (českých/slovenských žebříčků). Každopádně to co vidíte níže je 24 největších účtů osobností a umělců na celosvětovém Twitteru. Může se to hodit pro inspiraci či studium.

DODATEK z 31.ledna – @katyperry se právě dnes stala prvním, kdo překročil 50 milionů sledujících.

# Jméno (účet na Twitteru) Sledujících Sledovaných
1 Katy Perry (katyperry) 49 785 781 129
2 Justin Bieber (justinbieber) 48 990 799 123 718
3 Barack Obama (BarackObama) 41 125 565 653 987
4 Lady Gaga (ladygaga) 41 034 149 4 318
5 taylorswift13 (taylorswift13) 38 499 055 121
6 Britney Spears (britneyspears) 35 524 794 405 521
7 Rihanna (rihanna) 33 757 294 990
8 Justin Timberlake (jtimberlake) 30 139 338 63
9 Jennifer Lopez (Jlo) 26 370 653 346
10 Ellen DeGeneres (TheEllenShow) 24 583 759 46 504
11 Cristiano Ronaldo (Cristiano) 24 110 856 84
12 Shakira (shakira) 23 545 133 95
13 Oprah Winfrey (Oprah) 22 899 919 165
14 Pink (Pink) 21 942 038 5 203
15 demetria lovato (ddlovato) 20 685 322 265
16 Adele (OfficialAdele) 19 273 333 174
17 Harry Styles (Harry_Styles) 19 012 599 1 764
18 Kim Kardashian (KimKardashian) 18 917 750 147
19 Alicia Keys (aliciakeys) 18 248 782 469
20 Kaka (KAKA) 17 911 134 439
21 Selena Gomez (selenagomez) 17 685 726 1 297
22 Bruno Mars (BrunoMars) 17 535 378 79
23 One Direction (onedirection) 17 418 087 3 461
24 Nicki Minaj (NICKIMINAJ) 17 311 863 3 048

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s