O JustIT.cz

Kontakt

Daniel Dočekal, daniel@justit.cz (pokud chcete cokoliv týkající se JustIT.cz, FeedIT.cz, BookZ.cz) a daniel@pooh.cz (pokud chcete cokoliv jiného).

Tiskové zprávy a informace o tiskových konferencích prosím zasílat pouze na info@feedit.cz – na jakékoliv jiné adrese se nedočkají zpracování

JustIT.cz neumožňuje umístit display reklamu. Pokud chcete něco takového řešit, tak jedině formou článků, recenzí, atd. Protože používáme WordPress.com tak neumožňuje vlastní skripty ani Google Analytics (WordPress.com nicméně návštěvnost měří přes Google Analytics a případná čísla jsou tedy kompatibilní).

Něco o historii tohoto webu

JustIT.cz (c) Daniel Dočekal. V září 2010 oživená myšlenka samostatného IT/C blogu dostává v listopadu 2010 podobu IT/C zpravodajství.

2017-04-01 18_46_25-JustIT.cz _ Just IT.cz - Says IT all.png

JustIT.cz do března 2017.

Do března 2017 provozováno na vlastním WPS s vlastní instalací WordPress.org. V dubnu 2017 přesunuto na WordPress.com.

Upozornění: Přesun na WordPress.com znamená, že řada předchozích odkazů přestala fungovat. Bohužel to není řešitelné, WordPress.com neumožňuje přidávat přesměrování. 

2017-04-02 09_42_16-JustIT.cz _ Says IT all

JustIT.cz 2.dubna 2017. Vyzkoušeno několik šablon, takhle vypadá odpovídající „magazín“ a působí použitelně. 

PS: Pokud ve výše uvedených odstavcích nechápete rozdíl mezi WordPress.com a WordPress.org, tak je vhodné si to nejprve nastudovat, než budete zbytečně plýtvat časem.