Menu Zavřeno

Kdo je Roy Kent?

Roy Kent je fiktivní postava z britského televizního seriálu “Ted Lasso”, který byl vytvořen Jasonem Sudeikisem, Bill Lawrenceem, Brendanem Huntrem a Joelem Kellym. V seriálu hraje Roy Kent Brett Goldstein. Roy Kent je bývalý profesionální fotbalista a kapitán týmu AFC Richmond, který se v současnosti věnuje trenérské práci. Je známý svým drsným a neústupným přístupem, ale má také měkké srdce a je velmi oddaný své rodině a přátelům.

Je Roy Kent založen na někom skutečném?

Ne, Roy Kent není založen na reálné osobě. Jde o fiktivní postavu vytvořenou pro seriál “Ted Lasso”. Seriál se však inspiroval několika různými zdroji a příběhy, včetně stejnojmenného krátkého filmu, který byl natočen Jasonem Sudeikisem a dalšími tvůrci.

Jakého krátkého filmu?

Krátký film se jmenuje “Ted Lasso” a byl natočen Jasonem Sudeikisem a dalšími tvůrci v roce 2013. Film sleduje fiktivní postavu Teda Lassa, amerického univerzitního trenéra fotbalového týmu, který je najat jako nový trenér profesionálního fotbalového týmu v Anglii, i když nemá žádné zkušenosti s evropským fotbalem. Film je komediální a satirický a byl jedním z inspiračních zdrojů pro seriál “Ted Lasso”. V seriálu hraje Jason Sudeikis roli Teda Lassa, stejně jako v krátkém filmu.

Hm, takže i Ted Lasso je fiktivní?

Ano, Ted Lasso je také fiktivní postava. Je to hlavní postava v televizním seriálu “Ted Lasso”, který byl vytvořen Jasonem Sudeikisem, Bill Lawrenceem, Brendanem Huntrem a Joelem Kellym. Seriál se točí kolem Teda Lassa, amerického univerzitního trenéra fotbalového týmu, který je najat jako nový trenér profesionálního fotbalového týmu v Anglii, i když nemá žádné zkušenosti s evropským fotbalem. Ted Lasso je charakterizován svým optimistickým a pozitivním přístupem ke sportu i životu obecně, ačkoli se často potýká s různými výzvami a problémy v průběhu seriálu.

Posted in Česky

Související