Menu Zavřeno

Jak chodit na schůzky vždy včas? Konec zpožděním!

Existuje několik způsobů, jak zajistit, aby byly vaše schůzky vždy včas. Zde je několik tipů:

  1. Plánujte dopředu – Zkuste si dopředu naplánovat, kdy se potřebujete dostavit na schůzku a zohledněte čas cesty a možná zpoždění, abyste se vyhnuli stresu a spěchu.
  2. Použijte upozornění – Nastavte si upozornění na připomínku o schůzce, ideálně s několika možnostmi – např. 30 minut před schůzkou, 10 minut před schůzkou a v den schůzky ráno.
  3. Připravte se dopředu – Pokud máte před schůzkou nějakou přípravu, např. přípravu dokumentů, oblečení, make-up atd., připravte si to všechno dopředu, abyste se nemuseli spěchat a mohli se soustředit na přesné časy.
  4. Odpočiňte si – Pokud víte, že máte nějakou důležitou schůzku, snažte se si dopředu odpočinout a přijít čerství a připraveni.
  5. Vyhýbejte se zbytečným aktivitám – Pokud máte schůzku v určitý čas, snažte se předtím vyhnout zbytečným aktivitám, které by vás mohly zdržet.
  6. Mějte rezervní plán – Pokud se něco nepředvídatelného stane, např. zpoždění autobusu, nehoda atd., mějte připravený rezervní plán na to, co uděláte, abyste se dostali na schůzku včas. Například můžete mít připravený alternativní způsob dopravy, naplánujte si alternativní trasu nebo kontaktujte účastníky schůzky, abyste se dohodli na novém čase a místě.
Posted in Česky

Související