Menu Zavřeno

Co to znamená řitní alpinismus?


Řitní alpinismus je slangový výraz pro podlézání někomu nebo někomu lichocení, abyste získali něco, co chcete. Je to odvozeno od slova “alpinismus”, což je horolezectví. Když “lezete do zadku” někomu, snažíte se dosáhnout něčeho, co je mimo vaši dosah, tím, že se mu podbízíte.

Řitní alpinismus může být účinný způsob, jak získat to, co chcete, ale může to být také nepříjemné a neúčinné. Pokud se někomu podbízíte, může to vést k tomu, že vás bude mít za slabocha nebo že vás nebude respektovat. Může to také poškodit váš vztah s danou osobou.

Pokud se chcete vyhnout řitnímu alpinismu, je důležité být sám sebou a být upřímný k ostatním. Měli byste také věřit ve své schopnosti a snažit se dosáhnout svých cílů vlastními silami.

PS: ChatGPT4 si s tímto termíne neví rady, odpověď :

Omlouvám se, ale výraz “řitní alpinismus” mi není znám. Můžete poskytnout více kontextu nebo objasnit, na co se tento termín vztahuje? Pokud se jedná o slangový nebo místní termín, možná nebudu schopen poskytnout přesnou definici, protože můj trénink byl dokončen v září 2021 a já nemám přístup k aktualizovaným nebo regionálním informacím.

Posted in Česky

Související