Menu Zavřeno

Jsem poprvé na githubu, kde do psí řitě najdu EXE soubor ke spuštění?


Na GitHubu se ke stažení exe souborů (nebo jakýchkoli souborů určených k distribuci) obvykle dostanete přes sekci “Releases” (Vydání) na stránce projektu. Zde je návod, jak na to:

  1. Přejděte na stránku projektu: Najděte GitHub repozitář projektu, ze kterého chcete stáhnout exe soubor.
  2. Vyhledejte sekci “Releases” nebo “Tags”: Na stránce projektu obvykle najdete v pravé nebo horní části odkaz na sekci “Releases” nebo někdy “Tags”. Klikněte na tento odkaz.
  3. Procházejte vydání: V sekci “Releases” budou uvedeny všechny verze projektu dostupné ke stažení. Vyberte si verzi, kterou chcete stáhnout.
  4. Stáhněte soubory: Uvnitř stránky konkrétního vydání najdete seznam souborů k dispozici ke stažení. Hledejte soubor s příponou .exe nebo jiné relevantní soubory související s projektovými sestaveními. Kliknutím na odkaz souboru jej stáhnete.

Pokud se vám nedaří najít exe soubor, je možné, že projekt vyžaduje sestavení ze zdrojových kódů nebo že exe soubor není přímo poskytován (některé projekty poskytují jen zdrojový kód nebo používají jiné formáty pro distribuci). V takovém případě doporučuji hledat v README souboru nebo v dokumentaci projektu instrukce k instalaci nebo sestavení.

Posted in Česky

Související